Про нас

Про Vanmix

Vanmix - бренд сухих будівельних сумішей, який спеціалізується на виробленні високоякісної продукції, сертифікованої за стандартами ДСТУ. Підприємство обладнано автоматизованою виробничою лінією, власною лабораторією та залізничною колією.

Бренд належить українській компанії Юні Партс, виробничі потужності якої знаходяться в Україні, у м. Дніпро, за адресою пр. Б. Хмельницького, 147. Місія бренду - забезпечувати впевненість та успіх у кожному будівельному проекті наших клієнтів. 

Наші постулати роботи

Відмінність
Відмінність

Відмінність

Ми гарантуємо якісну, лабораторно протестовану продукцію у кожному мішку Vanmix з дотриманням норм ДСТУ Б В.2.7-126:2011. Для досягнення високих результатів ми використовуємо лише перевірену сировину та спеціальні домішки, що покращують технічні характеристики продукту відповідно до майбутніх потреб під час експлуатації. Завод обладнаний автоматизованими виробничими лініями турецького обладнання, пакування та укладання мішків на палети та їх пакування здійснюється роботом-маніпулятором. Після цього ми дбаємо про оперативне відгруження та доставку продукції нашим клієнтам, в чому значно допомагає власна залізнична колія.

Активність
Активність

Активність

Ми постійно відстежуємо тенденції ринку, беремо участь у форумах, професійних конференціях та виставках. Слідкуйте за нами в соцмережах, щоб бути в курсі останніх новин, технічних оновлень та цікавих матеріалів від наших експертів. Також ми постійно оновляємо блог на сайті.

Надійність
Надійність

Надійність

Наша стратегія співпраці включає:

1. Надійність та відповідальність: кожна партія продукції обов’язково проходить перевірку перед відправленням до клієнта, а замовлення відправляються в узгоджені строки.

2. Відкритий діалог: підтримуємо конструктивное спілкування, щоб знайти найкращі шляхи для закриття Ваших потреб. 

3. Лояльний підхід: готові вирішувати з партнерами питання планування та зберігання товарних запасів, враховуючи Ваші інтереси.

Історія розвитку

Історія українського бренду сухих будівельних сумішей ТМ "Vanmix" розпочалася у 2021 році, коли було відкрито у м. Дніпро сучасний швидкісний завод потужністю 120 тис. тонн на рік. 

 • 2023

  2023
  • Розширили географію продажів ще в 2 рази
  • Розширили асортимент продукції до 22 товарних позицій
  • Взяли участь у профільній конференції BUDMIX 2023 та встановили нові партнерські відносини
 • 2022

  2022
  • Розширили географію продажів в 3 рази
  • Розширили асортимент продукції
  • Запустили акції у партнерстві з виробником газових блоків UDK.
 • 2021

  2021

  Відкрито виробництво. Фокус - на професійній якості наших будівельних сумішей, впроваджуючи передові технології та лабораторні випробування, щоб гарантувати найвищий стандарт.

Сухі будівельні суміші

Вибір матеріалу найкращої якості – залог успішного будівельного проєкту.

Пропонуємо штукатурні суміші, суміші для підлог, гідроізоляції, утеплення та мурування. Висока адгезія, стійкість до сповзання та деформацій, висока еластичність та зручність у використанні – і це далеко не всі наші переваги.

продукція

Партнери